Vítejte na stránkách veterinární kliniky Krmelín!

V létě 2013 jsme pro Vás otevřeli novou veterinární kliniku v Krmelíně. Toto pracoviště navazuje na zavedenou praxi MVDr. Lukáše Hlubka, který je také majitelem této kliniky.  Jedná se o projekt většího moderního veterinárního zařízení, které by mělo v následujících letech poskytovat veterinární péči na špičkové úrovni. Tomu odpovídá technické a stavební zázemí kliniky, kde se nachází 2 vybavené ordinace, chirurgické zázemí a hospitalizace. V komfortní čekárně jsou vystaveny nejrůznější veterinární produkty. Chvíle čekání si můžete zkrátit sledováním televize, surfováním na internetu. Čekárna je rozdělena na několik bloků tak, aby se pacienti navzájem nevyrušovali. Na telefonním čísle kliniky 733 302 299 je mimo ordinační dobu zajištěna také pohotovostní služba na telefonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

Provozní doba o Velikonocích 2021

 

pá   2.4.    pouze pohotovost na telefonu

so   3.4.    běžná víkendová ordinační doba 16-18 po předchozím objednání

ne  4.4.     pouze pohotovost na telefonu

po  5.4.     pouze pohotovost na telefonu

 

Vzhledem k nákazovým opatřením ošetřujeme pacienty i v běžné ordinační době pouze na základě telefonického objednání na tel. 733302299.

Mimo ordinační hodiny pohotovost na telefonu: 733302299

 

Vážení klienti,

ošetření pacientů na naší klinice je stále možné pouze na základě předchozího telefonického objednání na tel. čísle 733302299. Tímto opatřením předcházíme zbytečné kumulaci majitelů zvířecích pacientů v čekárně. Pro pohotovostní ošetření také platí předchozí telefonická domluva na tel. čísle: 733302299.

Děkujeme za pochopení.

Tým Veterinární kliniky Krmelín.

RoyalCanin