Vítejte na stránkách veterinární kliniky Krmelín!

V létě 2013 jsme pro Vás otevřeli novou veterinární kliniku v Krmelíně. Toto pracoviště navazuje na zavedenou praxi MVDr. Lukáše Hlubka, který je také majitelem této kliniky.  Jedná se o projekt většího moderního veterinárního zařízení, které by mělo v následujících letech poskytovat veterinární péči na špičkové úrovni. Tomu odpovídá technické a stavební zázemí kliniky, kde se nachází 2 vybavené ordinace, chirurgické zázemí a hospitalizace. V komfortní čekárně jsou vystaveny nejrůznější veterinární produkty. Chvíle čekání si můžete zkrátit sledováním televize, surfováním na internetu. Čekárna je rozdělena na několik bloků tak, aby se pacienti navzájem nevyrušovali. Na telefonním čísle kliniky 733 302 299 je mimo ordinační dobu zajištěna také pohotovostní služba na telefonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

Z provozních důvodů bude klinika v Krmelíně dnes v pátek 8.10. a zítra v sobotu 9.10.2021 uzavřena.

O veterinární služby nepřijdete, jen je pro tyto 2 dny přesouváme na naše druhé pracoviště - do ordinace v Petřvaldu u NJ (Petřvald 27).

Telefonní číslo zůstává stejné: 733302299.

I pro tyto 2 dny platí objednávání klientů předem na uvedeném telefonním čísle.

Děkujeme za pochopení.

Tým VKK

 

 

Vážení klienti,

ošetření pacientů na naší klinice je stále možné pouze na základě předchozího telefonického objednání na tel. čísle 733302299. Tímto opatřením předcházíme zbytečné kumulaci majitelů zvířecích pacientů v čekárně. Pro pohotovostní ošetření také platí předchozí telefonická domluva na tel. čísle: 733302299.

Děkujeme za pochopení.

Tým Veterinární kliniky Krmelín.

RoyalCanin